Orientēšanās spēle “Atklāj Āraišu noslēpumus”

Norises vieta: Āraiši
Programmas nodrošinātājs: aktīvās atpūtas un vēstures piedzīvojumu pasākumu organizācija “ARAISIS”
Ieteicamais dalībnieku vecums: no 12 gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem
Grupas dalībnieku skaits: neierobežots

Spēlē var piedalīties neierobežots skaits dalībnieku, kuri tiks sadalīti pa grupām. Pa visu Āraišu teritoriju tiks izvietoti vairāki kontrolpunkti, kuri tiks atzīmēti īpaši Āraišiem veidotā kartē. Katrā no punktiem dalībnieki atklās kādu, iespējams, iepriekš nezināmu, noslēpumu. Dalībniekiem būs jāveic kāds aktīvs vai mazāk aktīvs uzdevums, ko veicot dalībnieki apgūs jaunas prasmes, piemēram, lokšaušanas pamatu apgūšana, cīņa uz līdzsvara baļķa, graudu malšana. Noslēgumā notiks veiksmīgāko un atraktīvāko apbalvošana.

Lai pilnīgāk izbaudītu Āraišu senatnīguma auru, kontrolpunktos jūs sagaidīs autentiskos viduslaiku tērpos ģērbti instruktori, kuri palīdzes jums ar uzdevumiem un dalīsies savās vēstures zināšanās par Āraišiem.

Spēles ilgums un kontrolpunktu daudzums ir atkarīgs no dalībnieku atvēlētā laika, vecuma un vēlmēm, tādēļ katras spēles norise tiek saskaņota individuāli, atkarībā no Jūsu vēlmēm.

Šis piedāvājums ir piemērots gan skolēniem, gan individuālajām un tūrisma grupām, kā arī lielisks veids kā saliedēt darba kolektīvu vai nosvinēt kādu nozīmīgu notikumu (dzimšanas diena, vecpuišu/vecmeitu ballīte u.c.). Spēle iespējama neatkarīgi no sezonas – gan vasarā, gan ziemā.

Pēc aktīvas atpūtas iespējams arī ieturēt gardas pusdienas/vakariņas un relaksēties pirtiņā.

Maršruta garums: 4 – 6 km
Spēles ilgums: apm. 3 – 5 h
Min. dalībnieku skaits: 20 pers.

Iespējama arī pārvietošanās ar velo, nūjām vai slēpēm.

Cena grupai: tiek aprēķināta individuāli

Kontaktinformācija:
Tālr.: +371 29648957
E-pasts: uldis.paseks@gmail.com